Cześć wszystkim, 

Mam na Imię Max i witam was na mojej stronie na której przedstawię kilka form inwestowania które są dostępne na świecie. Niektóre z nich nie mogą być świadczone w danym kraju z uwagi na fakt iż prawo na to nie zezwala. Zanim zaczniesz inwestować, musisz się dowiedzieć czy w Twoim kraju można korzystać z wybranej formy inwestycyjnej. Kiedyś nie wiedziałem nic ze świata finansów, kompletnie nic.

Byłem laikiem, bez wykształcenia i pieniędzy. Widziałem tylko jak inni coś robią na komputerach, coś kupują coś sprzedają. Zacząłem się uczyć wszystkiego o pieniądzach. Czytałem mnóstwo blogów o zarabianiu, inwestowaniu o tym jak budować biznes. Dowiedziałem się co to są aktywa, co to jest procent składany i jaką ma siłę. Nauczyłem się jak inwestować i uzyskać wolność finansową i do tego zmierzałem przez ostatnie lata. Dziś po 10 latach mogę powiedzieć, że już wiem co X lat temu mówili wielcy tego świata. Wyniki historyczne nie gwarantują wyników przyszłych . Często oglądam profile osób bardzo bogatych i to mnie inspiruje do dalszej pracy nad swoimi pieniędzmi, nad samym sobą oraz nad relacjami ze znajomymi czy przyjaciółmi. 

Warto pamiętać o kilku bardzo ważnych kwestiach w inwestowaniu. Zawsze trzeba mieć świadomość zysków i strat. Inwestowanie jest dla wszystkich, ale nie dla wszystkich jest wiedza której nie wszyscy chcą się nauczyć. W moich materiałach skupiłem się na kilku, z wielu dostępnych na rynku opcji inwestowania. Te które dodałem wydawały mi się najbardziej popularne dlatego im przeznaczyłem czas. Zapraszam Cie do lektury.