Regulamin strony zweryfikowane.pl zawiera informacje o polityce prywatności, warunkach strony oraz samym regulaminie

 

Postanowienia ogólne

 1. Każda osoba która odwiedza serwis https://zweryfikowane.pl powinna zapoznać się z regulaminem i jego treścią
 2. Regulamin ten określa zasady korzystania ze strony zweryfikowane.pl, oraz wytycza warunki na jakich powinny być odbierane treści zamieszczone na stronie
 3. Wszystkie treści zawarte na tej stronie mają jedynie charakter informacyjny,
 4. Nie jesteśmy tez zarejestrowani, jako broker czy dealer w oparciu o Komisję Wymiany i Bezpieczeństwa czy innego ciała regulującego. Twórcy tej strony nie mają licencji i kwalifikacji do porad inwestycyjnych. Informacje zamieszczone na tej stronie traktuj jako reklama lub wykorzystywane do celów edukacyjnych, informacyjnych
 5. Strona została stworzona jako strona informacyjna, mogąca zawierać reklamy lub linki do innych stron internetowych z których właściciel strony otrzymuje wynagrodzenie lub profity w zależności od uzgodnionych warunków
 6. Treści znajdujące się na stronach portalu są wyłącznie wyrazem opinii i poglądów osób tworzących portal i tylko w ten sposób powinny być interpretowane. Treści zawarte na stronie są własnością strony zweryfikowane.pl, rozpowszechnianie, publikacja lub wykorzystanie tych treści jest zakazane. Strona zweryfikowane.pl w przypadku naruszenia tych postanowień, zastrzega sobie prawo do wstrzyknięcia  postępowania sądowego.
 7. Portal nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podejmowane przez jego użytkowników. Materiały znajdujące się na stronach portalu nie stanowią oferty oraz nie są rekomendacjami w rozumieniu „Ustawy o obrocie instrumentami finansowymi”.
 8. Inwestowanie i handel to działania oparte na spekulacjach i niosą za sobą ryzyko. Każdy może stracić wszystko lub większość wartości swojego konta I nie powinien angażować się w takie działania bez poszukania wykwalifikowanego doradcy. Portal doradza aby nie ryzykować kapitału na którego stratę użytkownicy nie mogą sobie pozwolić.
 9. Inwestując w forex, czy inne instrumenty finansowe nie opieraj żadnej decyzji inwestycyjnej na informacjach zamieszczonych na stronie zweryfikowane.pl. Nie jesteśmy licencjonowanymi czy zarejestrowanymi konsultantami czy też doradcami. Zanim zaczniesz inwestowanie koniecznie zapoznaj się z Ostrzeżeniem o ryzyku zamieszczonym na stronie danego brokera
 10. Każdy chcący inwestować w papiery wartościowe, opcje czy opcje binarne, robi to na własną odpowiedzialność. Strona zweryfikowane.pl nie ponosi odpowiedzialności za poniesione straty w wyniku których inwestor utracił swoje pieniądze.
 11. Wszelkie treści na blogu komentarzy, publikowane są przez użytkowników na ich własną odpowiedzialność i stają się wiadomościami publicznymi – ze wszelkimi tego prawnymi konsekwencjami.
 12. Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia komentarzy:
  • komentarzy nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem (niezwiązanych z tematem/treścią artykułu).
  • treści wulgarnych, obscenicznych, obraźliwych – niezależnie od formy publikacji (tekstowa, graficzna, dźwiękowa), również w formie skrótów (wulgaryzmem jest także niepełne użycie słowa, np. d…).
  • treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.
  • jakichkolwiek kampanii (politycznych, społecznych czy reklamowych) bez zgody administratora forum.
  • „spamu” – czyli nadmiernej ilości zbędnych informacji (np. kopia komentarza wcześniej już wysłanego).
  • awatarów naruszających prawo lub dobre obyczaje.
  • komentarzy nieczytelnych, czyli zawierających taką ilość błędów ortograficznych lub literowych, że nie można odczytać sensu wypowiedzi, są pisane wyłącznie wielkimi literami lub w ich treści nadużywane są znaki specjalne (nowej linii, spacja, wykrzyknik itd.).
  • danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł)
  • prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu itd.
  • linków oraz odwołań do treści zamieszczonych na innych jasielskich portalach.
  • uwag dotyczących pracy, pytań do redakcji portalu lub moderacji (pytania i uwagi prosimy kierować za pomocą formularza kontaktowego)
  •  
 13. Ponadto przypominamy iż nie należy zamieszczać komentarzy:
  • propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.)
  • propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.)
  • obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego)
  • zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego)
 14. Zastrzegamy sobie możliwość modyfikacji wpisów naruszających postanowienia tego regulaminu.
 15. Serwis zastrzega sobie prawo do usuwania lub ukrywania wiadomości na podstawie wiarygodnej wiadomości w myśl art. 14 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczna.
 16. Serwis zastrzega sobie prawo do zmiany postanowień Regulaminu w każdej chwili. Zmiana postanowień regulaminu wchodzi w życie z chwilą jej publikacji.

Odpowiedzialność serwisu

 1. Każdy korzystający z serwisu użytkownik powinien się zapoznać z regulaminem strony do której zostanie przekierowany za pomocą strony z zweryfikowane.pl
 2. Wszelkie treści na stronie mogą zawierać linki do programów partnerskich z których mogą zostać naliczone zyski dla autora strony zweryfikowane.pl
 3. Wszystkie linki zamieszczane w serwisie powinny być traktowane jako linki reklamowe. Właściciel portalu nie odpowiada za treści zamieszczone innych stronach, na które zostanie przekierowany użytkownik.
 4. Strona https://zweryfikowane.pl może promować różne firmy i instytucje finansowe z których może pobierać lub czerpać zyski.
 5. Wszystkie informacje zawarte na tej stronie powinny być traktowane jako informacje, a nie sugestie do dokonywania jakichkolwiek transakcji w obrocie instrumentami finansowymi lub innymi formami inwestycyjnymi.
 6. Wszystkie informacje na stronie zweryfikowane.pl nie mogą być uznawane za rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych ich emitentów lub wystawców w rozumieniu ustawy o obrocie instrumentami finansowymi z dnia 29 lipca 2005 roku oraz rozporządzenia ministra finansów w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców z dnia 19 października 2005 roku.
 7. wszystkie zawarte treści na stronie nie są doradztwem prawnym ani finansowym
 8. Użytkownik oświadcza, że zapoznał się i zrozumiał zasady działalności i odpowiedzialności obowiązujące na stronie zweryfikowane.pl
 9. Właściciel strony zweryfikowane.pl nie ponosi odpowiedzialności decyzji za:
 • podjęte przez Użytkowników, lub osoby trzecie, dotyczące inwestycji, a oparte na wiadomościach zaczerpniętych z serwisu
 • jakiekolwiek straty powstałe z inwestycji opartych na rekomendacji, prognozie lub innych informacjach zaczerpniętych z Serwisu
 • za rzetelność, prawidłowość, sposób działania serwisów portali, instytucji do których prowadzą linki z serwisu

 

Prawo autorskie

Wszystkie treści zamieszczone na stronie zweryfikowane.pl są chronione prawem autorskim. Wszelkie informacje, zdjęcia, opisy, foldery, katalogi oraz inne materiały informacyjne są wyłączną własnością strony zweryfikowane.pl ich kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody autora jest zabronione.